Žluto x modrá kombinace

By 8:30 , , , ,

Podzim se blíží mílovými kroky, nový školní rok už dávno začal. A tak je na čase zase trošku obměnit šatník. Nedělám to ráda. I když kombinace dlouhé kalhoty a nějaké sáčko či cardigan, mám vlastně nejraději. Člověk si tak může vyhrát s vrstvením, vzory, barvami - určitě pak jsou takové outfity daleko nápaditější než když člověk obleče jen kraťasy a tričko nebo v zimě kabát a šálu. 

Přiznám se, že to, co mám na sobě, hodně ovlivňuje i mou náladu. Když se v něčem necítím/něco mě tlačí/cítím se tlustá/nejsem si modelem jistá, hodně se to projevuje na moji náladě, na pracovní aktivitě...vlastně na veškerém mém vystupování. Ne nadarmo se říká, že na první rande by člověk měl být oblečený hlavně pohodlně a měl by zůstat svůj. Vážně to dělá hodně! Proto se třeba do práce snažím volit jednoduchý styl, kdy zkombinuji své oblíbené barvy, doplním výrazným doplňkem ve formě bot či kabelky a jdu. Občas taky zařadím mírně vyšší boty - jako třeba tentokrát, kdy jsem obula sytě modré sandálky na klínku z Esmary, k tomu dodala žlutou kabelku s modrým šátkem ze Stradivariusu. A outfit jsem tentokrát zvolila úplně jednoduchý - jeany s vysokým pasem, bílý top a lněné sáčko. Když tak nad tím přemýšlím, všechno to jsou úlovky letošního léta, které jsem si moc oblíbila. Ale zároveň nic z těchto kousků není pro mě netradiční. Hodně se v oblékání opakuju - nosím podobné věci, podobný styl. Hledám se, i když jsem se už z větší části našla.


A co vy, v čem vy vítáte začátek školního roku? Snažíte se ještě na poslední chvíli vynosit letní kousky nebo se pomalu oblékáte "do podzimu"?
Kabátek - F&F, rifle - F&F, top - Reserved, kabelka - Stradivarius, sandále - EsmaraYou Might Also Like

3 komentářů

  1. Nuž do školy už pár rokov nechodím, no spomínam si, že som sa tešila hlavne na nové oblečenie. Väčšinou sa už však využilo málokedy a rýchlo prišla zima. Teraz sa už počasie dosť zmenilo a je to iné.

    OdpovědětVymazat
  2. Pěkný outfit. No vzhledem k chladnu, který je vždy ráno, volím už dost často kalhoty místo sukní a šatů :)

    Somethingbykate

    OdpovědětVymazat