Makeup Revolution - Beyond radiance palette [Recenze] - nejlepší rozjasňovač

By 8:49 , ,

V létě jsem líčení hodně omezila. Díky prodlouženým řasám jsem tedy vůbec nemusela řešit líčení očí a občas na sebe hodila jen nějaký lehký makeup, pudr, tvářenku a rozjasňovač.

Na jaře mi nejvíce vyhovovala paletka od Urban Decay - Afterglow, ale teď v létě, když je člověk více opálený a zase tolik projasnit nepotřebuje (protože se leskne už přirozeně - když se potí jako prase, že joooo :D), jsem si oblíbila paletku Beyond radiance palette od Makeup revolution.


Makeup Revolution kosmetiku mám celkem ráda. Hned po NYXu je to moje nejvíce kupovaná kosmetika a doma mám od nich několik paletek očních stínů, pár tvářenek, rtěnek, ale i rozjasňovačů.


Paletka má klasický obal jako většina paletek od MUR, obsahuje tři odstíny a velké zrcátko. Bílý stín s odlesky do stříbrna používám pod obočí, a růžový s meruňkovým pod oči a na nos.
Všechny tři stíny jsou příjemně pigmentované, ale ne zase tolik, že byste se leskly jako psí kulky. Jsou přirozené, a tak dokážou projasnit i unavený obličej. 


Líčení není moc výrazné, spíše hodně jemné, což v létě oceňuji (v zimě s makeupem pro změnu experimentuju). Stíny nepráší, takže je nemáte rozpatlané všude a na obličeji drží, i když si po něm přejedete rukou.

Rozjasňovač nanáším prstem - věřím, že na to existují báječné štětce, ale zrovna tuto část líčení dělám rukou, protože je to mnohem pohodlnější a přirozenější. Taky mi příjde, že stíny pak lépe drží a spíše je nanesete na ta správná místa, než když používáte štětec.

Paletku jsem si hodně oblíbila a používám ji denně. Nicméně na rozdíl od paletky Urban Decay nemá celodenní výdrž. UD je ale v tomto případě extrém. Ještě jsem se nesetkala s jiných rozjasňovačem, který by přežil úplně všechno a stále držel na svém místě.

Všechny tři odstíny jsou jemné, dostatečně, ale ne zas přehnaně moc pigmentované. A pokud bych měla jmenovat nejlepší líčící parťáky letošního léta, určitě bych zmínila i tuto paletku, kterou seženete třeba na Notino.cz za 318 Kč. Věřím, že touto recenzi bych mohla nalákat hlavně slečny, které mají rády jemnější líčení a třeba s rozjasňováním a konturováním teprve začínají :)
You Might Also Like

2 komentářů

  1. Paletka vypadá pěkně :) Já mám rozjasňovač od Catrice a vystačím si s jedním odstínem na všechno, sama sebe nechápu! :D

    Little Dreamer

    OdpovědětVymazat