Culottes - líbí se vám tento trend?

By 12:00 , , ,

"Culottes jsou zlo. Něco tak asexuálního se jen tak nevidí" .... já, 2 roky zpátky.
"Jééé...to jsou boží zelené kalhoty, ty potřebuju...a jsou tu i v černé...mamíííí, kup mi je i v červené, prosím...a pošli poštou! HNED"...já, 2 týdny zpátky.

Lidi se mění. Názory se mění. Já se měním.. Já před půlrokem není ta tatáž osoba jako teď.
A tak je to i s módu. Pamatuju si, kdy jsem se proti širokým kalhotám neurčité délky vymezovala. Přišlo mi to jako obludnost. Byla toho všude hromada, nosil je každý a byly neskutečně asexuální. Áčkový střih má mít sukně, kalhoty nad kotníky by měly být roury.Jenže pak přišlo letošní léto. Léto, které se proměnilo v exotickou džungli, teploty překračovaly rekordy a já najednou neměla co nosit - bytostně nesnáším, když mám nosit něco krátkého v tom vedru, kdy se člověk lepí ke všemu - zvlášť k sedačkám v MHD, kabelce, tašce na nákup, k ostatním končetinám...a pak jsem jednou, na rodinném nákupu objevila boží zelené culottes kalhoty, které měly krásný střih, byly pohodlné a dělaly mi poměrně hezkej zadek (hezkej byl do té doby, dokud jsem ve 12 v noci, při psaní tohoto článku nesežrala pytlík italských oplatků s čokoládou)...

A pak to šlo ráz na ráz. Objevila jsem je v černé, mamka je objevila v červené a základ mého šatníku je na světě. Dokonce teď nenosím skoro nic jiného. Střídám barvy a jsem spokojená.

Co vy na ně říkáte? Líbí se vám tento střih? Věřím, že chlapům se moc nepozdávají (jako většina trošku netypických trendů), ale hádám, že slečny v nich tu praktičnost uvidí :)
Kalhoty jsem doplnila topem z Tally Weijl, který jsem taky ulovila letos v létě, přidala kabelku stejné značky a obula si své letos nejoblíbenější sandále z časnaboty.cz :) Všechny kousky jsou letošní úlovky, takže pokud vás něco zaujalo, třeba na ně ještě narazíte:)

kalhoty - F&F, boty - časnaboty, top + kabelka - Tally WeijlMísto focení: Podgora, Chorvatsko

You Might Also Like

2 komentářů

 1. No mně se tento trend líbí, ale ne na mě. :-D jak mám objemnější vršek, tak spodek už k tomu moc nejde... :/

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 2. Ty jo, já tyto kalhoty na sobě ještě neměla a mám takové ty předsudky, že mi nemohou sedět, když mám tak krátké nohy..-.-"
  Tobě ale seknou! Tobě by ale slušelo snad všechno! ♥

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat