Nový kabát

By 14:36 , , ,

I když teď ze všeho nejraději píšu kosmetické články, protože mi přijdou nejpřínosnější (hlavně teda pro vás - moje čtenáře), dneska udělám menší změnu a přidám tady jeden outfit. Outfity moc nefotím. Ono co pořád chcete vymýšlet, když máte v Praze tři kabáty a čtvery boty, že jo. Jakože zimní. Jinak máte bot tolik, že se už nikam nevejdou a tak se válí po celém bytě, skříni, krabici na boty..a to jich ještě polovinu máte u rodičů, kde zabírají půl botníku :D A další obrovskou část máte k prodeji na vinted :) 

Ale jinak na boty úchylná nejsem. Nene. Nebo jsem nebyla, dokud v H&M, Primarku a New Yorkeru nepřišli s vlastní kolekci jarních/letních tenisek, sandálek a slip on. Vždycky si jich nakoupím hromady, a pak zjistím, že je nemám kam dát/že se mi k ničemu nehodí/nebo že mi noha skutečně nezhubne :D Taky to tak máte? (prosím, řekněte, že jo:)

Jednu novou zimní věc bych vám ale ukázat chtěla. Je to tento kabát, který jsem si pořídila po Vánocích. Nejprve jsem na něj jen koukala a říkala si, jak je zvláštní, pak jsem si ho vyzkoušela a smála jsem se, že nevypadám jako já. No a pak jsem si ho koupila, že jo. Je v něm příšerná zima, nemá knoflíky u krku a není zimní. Ale já ho miluju. A tak dobrovolně raději mrznu, než se ho vzdát!

Kabát - F&F, boty + kabelka + košile + boty - Primark, šperk - I am


Jo, jsem jak chodící reklama na primark :D 










You Might Also Like

9 komentářů

 1. vyzeráš v ňom fakt super <3 veľmi sa ti hodí

  OdpovědětVymazat
 2. Kabát ti veľmi pristane :) Inak ja som topánková maniačka aj keď som si už fakt dlho žiadne nekupila :D Ale radšej nakupujem na leto :D

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Krásny outfit a neskutočne ti pristane 😊 A ten kabát je dokonalý.

  Suesanqa

  OdpovědětVymazat
 4. Krásny outfit a neskutočne ti pristane 😊 A ten kabát je dokonalý.

  Suesanqa

  OdpovědětVymazat
 5. Kabát je úžasný! :) jen škoda, že se nedá zapnout :)
  Já tě zklamu, bot nemusím mít tolik, stačím si s jedním párem, maximálně dvěmi od každého druhu, co znám a mám ráda :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 6. je nepraktický, o tom žádná, ale je krásnýýý! Asi bych taky neodolala.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat