Khaki trenčkot

By 8:00 , , , ,

Užívejte neděli, drahouši!

Dneska se mrkneme na jeden podzimní outfit z procházky na Pražský hrad. Když jsme vycházeli z baráku, svítilo slunce a bylo prostě nádherně, po příjezdu do Dejvic nás zastihl désť a každých pět minut nás otravoval zas a znova :D Domů jsme tak dojeli jako zmoklé slépky s rýmičkou. (což jsme museli napravit studeným friskem a zmrzlinkou...logika? NEEXISTUJE!)
Poslední dobou jsem si oblíbila procházky po pražském okolí. Pořád někde šmajdám a hrozně si to užívám. Ve čvrtek jsme třeba s nejlepšími exspolubydlícimi zamířili na Signal Fest...obkoukli pár nasvícených objektů a nakonec zamířili do gay baru. A mně se tak nakonec splnil sen - mrknout se, jak takový klub vypadá. Poklidně. S Helenkou Vondráčkovou v reprácích. Ale já vám říkám, že to byla párty. Jako zamlada. Jinak si nedokážu vysvětlit, proč jsem se ráno probudila s vražednou kocovinou (a posnídala grilovaný hermelín. Fitnessáci, zabijte mě!), s menšími okýnky a nějakou tou modřinou, jak jsem po cestě domů vrážela do stěn a sloupů :D
Dneska zase pro změnu frčíme do Brna na Velkou cenu zelené vlny, kde prý budeme jezdit v závodních autech, takže jsem fakt zvědavá :D Snad mě tam nikdo nepřejede :D Ale Luk slíbil, že pokud se mi na jeho pracovní akci nebude líbit, tak mě po cestě zpět vezme do Jihlavské Zoo! Juchu! Snad to tam bude hnusné :DKalhoty - F&F, trenchcoat - New Yorker, tičko - H&M, kabelka - Primark, tenisky - Esmara, náušnice - Alliexpress

Co se týče OOTD, tak konečně se mi povedlo nafotit můj asi nejnošenější outfit poslední doby - oversized tričko s hlubokým výstřihem prostě miluju a nejraději bych nenosila žádné jiné. Černé kalhoty stejně jako bílé tenisky jsou úplná klasika. Co se týče trenchcoatu, koupila jsem ho na konci léta ve výprodejích v New Yorkeru a mám ho hrozně ráda. Ještě bych potřebovala nějaké další barvy - třeba hořčicovou a červenou! Nebo bílou.
Výrazné náušnice teď nosím téměř nonstop. Poprvé jsem je viděla v H&M, ale nechtělo se mi do nich investovat 400, a tak jsem si úplně ty stejné objednala z Alie. Klasika. Vsadím se, že pošťačky bytostně nesnášejí všechny čínské eshopy, protože mám takový pocit, že neroznášejí nic jiného než malé čínské balíčky :)


You Might Also Like

3 komentářů

 1. Krásný outfit :) ten trenckot je fakt povedený, taky je ráda nosím :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 2. Pekný jesenn a pohodlný outfit :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Ta kabelka je nádherná! A jsi pěkně nalíčená :-)

  OdpovědětVymazat