Princezna z pláže

By 11:49 , , ,

Ahoj!

Po delší době tu mám pro vás zase outfit:) Fotky jsou ještě z dovolené - ale naštěstí je venku pořád teplé slunečné počasí, takže nevypadám jak úplný exot, že jsem vyletněná a venku třeba mrzne nebo padají trakaře :D Fotky jsme fotili 3. den dovolené, kdy se mi moc pěkně povedlo si opálit ramínka od plavek, a až do konce pobytu jsem proto musela chodit bez ramínek, abych ten rozdíl doopálila :D (občas jsem sice udělala trapas, když najednou přišla velká vlna a stádo jejich menších vlnkových dětí - ale to jsou přesně ty chvíle, kdy je člověk vděčný za to, že jeho hrudník nejde vidět na míle daleko, a tak si toho nikdo nejspíš ani nevšiml..:D Pamatuju si, že ještě dva roky zpátky by podobná situace byla pro mě na spáchání nějaké té rituální sebevzraždy, kdy bych kopala nožičkama do písku a snažila se prokopat k protinožcům, ale v dnešní době mě už takové věci nestresují. Se stane :D
Kabelku jsem si koupila v Bulharsku. Nevím proč (není to můj styl), ale úplně jsem se do ni zamilovala. Byla tam hned v několika provedeních - s poutkem, bez poutka, jako "sportovní" cross body...já se nakonec rozhodla pro tuto a ve zlaté barvě! Protože zlatou prostě miluju. Mám dvoje zlaté boty a to je přece dobrý základ.A i kdybych tu kabelku nevynosila, tak stejně vypadá moc pěkně, když si tak visí na věšáku a následně pózuje na fotkách :D (jenom blbý vtip, jasný? :D Já ji budu nosit..slibuju)
Celkově bylo v Bulharsku hrozně moc pěkných kabelek, ale všechny byly fejkově popsané "Michael Kors, Versace, Gucci.."...uch..a toto jde trošku mimo mě. Proto najít něco, co není fejkově popsané, bylo hrozně náročné, ale nakonec jsem si suvenýr dovezla!
Sukně - Reserved, top + sandálky - H&M, kabelka - Bulharsko, šperk - I AM

Před dovolenou jsem si ještě šla udělat radost nějakou pořádně letní rtěnkou a sáhla po ověřené klasice - NYX SOFT MATTE, odstín Milan. A totálně jsem ji propadla. Je jemná, holčičí a perfektně letní.
You Might Also Like

7 komentářů

 1. Naprosto nádherná kabelka, líbí se mi na ní ty ozdůbky po stranách. Já jsem měla doma plno fejkových kabelek, které jsem teda měla zadarmo a nějak mi to dřív evidentně nevadilo nosit ale momentálně mám fejkové asi jen dvě, neboť jsem vše rozdala. Prostě se s tím necítím dobře a vadí mi to. Raději mám kabelku která bude originální třeba tvarem, barvou ale ne přilepeným Mikelem Korsem. Outfit se ti povedl, pěkně ti to sedne.

  OdpovědětVymazat
 2. Ta kabelka je hrozně zajímavá, vypadá ale pěkně :) Outfit celkově je takový příjemný, nenáročný, a vypadá pohodlně, což mám nejradši :D A co se týká trapasů s vrchním dílem plavek, taky už jsem se naučila, že je to úplně jedno. Navíc poslední dobou celkově chodím tzv. brafree, takže :D :D

  Pauline’s Tiny World♥

  OdpovědětVymazat
 3. Kabelka se mi líbí, je taková hodně nápaditá a obzvláštníš s ní snad úplně vše na co si vzpomeneš :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 4. Já bych si tady v česku takovou kabelku asi taky nevybrala, přesto mě tahle taky něčím zaujala. Fakt ti to sekne a jak tě znám, tak ty ji určitě dokážeš nakombinovat a unosit perfektně :)

  OdpovědětVymazat
 5. Super outfit :))
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat