JAVAHER náramky & slevový kód pro Vás

By 17:16 , ,

Ahoj Ahoj:)
Jak se máte? Užíváte si svátky naplno? Já zavítala za rodičovstvem a za svými chlupatými dětičkami Lilly & Milly, užila si grilovačky a sladkého nic nedělání, ale teď už zase sedím ve vlaku a frčím zpátky do Prahy. Na víkend jedu do Norimberku, takže se těším♥

Asi jste už zaznamenali, že jsem zatížená na náramky. Nosím je denně. Z ruky je nesundávám. Spím s nimi, koupu se s nimi, pracuju s nimi. Ve chvíli, kdy se rozpadnou, zamáčknu slzu a letí do koše. To tak bohužel bývá, když je nosíte pořád.

Nedávno mi kamarádka psala, že rozjíždí obchod s náramky Javaher, což mě samozřejmě zaujalo, a tak jsem si projela její instagram, facebook..a co vám budu říkat..zamilovala jsem se. Terez znám už takových 20let, takže už předem jsem věděla, že to bude stát za to (ona byla vždycky to neskutečně kreativní dítko, se kterým jsme vždycky posedávaly venku na klepači, pletly bužírky/dělaly si náramky/háčkovaly oblečky pro Barbie...a zatímco moje dílka vypadaly jak od slepého, ona byla ta umělecky založená)...Nakonec jsem samozřejmě neodolala a pár kousků si od ní odnesla a od té doby je nesundávám z ruky...Náramky jsou krásné, originální, nerezaví, gumička se nevytáhne a hlavně jsou stylové a mají svůj příběh.
Náramky pro páry, náramky s různými symboly, náramky všech barev, s koníkem, s Buddhou...

Co mě ale vážně dostalo, bylo, že každý náramek je originálně zabalený s přidaným vzkazem s nějakým zajímavým moudrem - co vám budu říkat... já bych něco takového sama nevymyslela :) A připadá mi to naprosto geniální :D Však posuďte sami.


Na náramky můžete kouknout a objednat si je na instagramu JAVAHER_CZ.nebo na facebooku JAVAHER
Pro moje čtenářky a čtenáře jsme s Ter připravily  speciální akci - a to 2+1 zdarma :) Takže objednejte dva, třetí dostanete zadarmo! Stačí napsat svoji objednávku na instagram JAVAHER do zpráv/na FB JAVAHER do zpráv a do objednávky uvést: "HESLO: SCARYKEJT" a třetí náramek je Váš ;) Takže určitě neváhejte! Nejsem zrovna člověk, který by chválil něco, z čeho by nebyl naprosto nadšen..:)

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Ten zlato bílo - růžovooranžový je pěkný :)

  OdpovědětVymazat
 2. Máš moc šikovnou kamarádku :) Náramky jsou krásné :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 3. Náramky jsou nádherné, moc se mi líbí a kamarádku máš šikovnou. Při pohledu na ty krásné náramky si je dokážu představit k nějakému plážovému outfitu, někde na pustém ostrově s pláží a bílým písečkem. Takový ten boho plážový styl :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Náramky jsou krásné to rozhodně jo, ale hodně mi připomínají náramky Deltimo :(

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, to je možné. Ono je hodně podobných náramků a Deltimo určitě nebylo průkopníkem :( Spíše bych řekla, že dost kopírujou to, co se jinde v světě už dávno uchytilo. :))

   Vymazat
  2. Tvorbe naramku jsem se zacala venovat behem sveho pobytu na kypru, proto jsou me naramky hlavne inspirovany kypersko-recko-tureckou kulturou. Opravdu nemam potrebu kopirovat predrazene noname naramky ��

   Vymazat