Ze života posledních dní

By 15:00 , , , , ,

Po státnicích jsem si naordinovala nějaké to volno, abych se konečně mohla dospat, přestala stresovat a oddechla si. Do toho občas vezmu nějakou brigádu, vyřídím si všechno to, na co nebyl čas...ale tak nějak všeobecně si užívám volna. Aspoň na pár týdnů, protože za chvíli mi začne další několikaměsíční šprtací "šichta" :)


Na začátku června jsem dělala hostesku na jedné obrovské konferenci. Tady v Praze je všechno úplně jiné, větší, lidi si potrpí na určitý luxus a úroveň. A zatím podle mých zkušeností se tu hostesky moc nenadřou - v tom pracovním slova smyslu. Zatímco u nás v Ostravě se jezdí většinou akce, kde se něco děje, kde něco děláme, kde máme rozmanitou práci. Na větších akcích děláme šatnářky, registraci, pomáháme s programem a nakonec třeba i děláme to, co je potřeba - nosíme pití, pomáháme v kuchyni. V rádiu Kiss to je dost podobné - pomáháme s tím, co je potřebné. Jsme tak nějak holky pro všechno a je to zábava. Seznámíte se se spoustou zajímavých lidí a čas vám hrozně rychle uteče. Tady v Praze mám zatím zkušenosti takové, že každá holka má přidělenou určitou činnost a nesmí dělat nic jiného, protože na to jsou jiní lidi. Na jednu stranu se člověk moc nepředře, na stranu druhou je to někdy k zbláznění. Třeba když máte 17hod. stát na nohách!!, usmívat se a občas někomu pověsit kabát do šatny. Ano, člověk se nepředře - ale nepředře se bez mobilu v ruce (ten mít nesmíte) a bez židle (sedět taky nemůžete...to pak máte ty nohy zaražené až v prdeli a poslední 3 hodiny už pomalu všechny brečíte bolestí :). Nestěžuju si, to vůbec. Jen jsem překvapená. Jsem zvyklá pořád něco dělat - ať už ve svém volném čase nebo v práci. Pořád někde poletovat, dělat všechno, co je potřeba. A najednou bylo fakt zvláštní, když jsem nic nedělala :D Ale byla to zase zajímavá zkušenost (ne první v Praze). Zvlášť když závěrečný večírek byl ve stylu Velký Gatsby, ze stropu padaly konfety, na pódiu hrála živá hudba, pod pódiem tančily profesionální tanečnice, na lanech byli zavěšení akrobati a všichni měli kostými. Na výběr tam byly snad všechny známe kuchyně (od sushi, přes kuřata, sekanou, bagety, jednohubky, dortíky, ovoce, čokoladovou fontánu, ryby...prostě úplně všechno, na co si vzpomenete!). Večírek takové úrovně jsem ještě nikdy nezažila. A hrozně ráda bych se někdy něčeho takového zúčastnila :) (i jinak než jen jako člověk, který prochází kolem, když jde čůrat :D )
Žrádlo posledních dní :DKdyž je čas, uděláme si s drahoušem procházku Prahou. Náplavka, centrum...občas se vydáme do nějakého parku nebo zahrad, kde se usadíme s knihou/učením a nasáváme jarní atmosféru:)
V pondělí moje drahá polovička měla narozky..a to bych nebyla já, kdybych mu neuspořádala trochu infantilní párty s infantilním balícím papírem, že jo :D Upekla sem mu quiche, zabalila praktické dárky :D (od určité fáze vztahu se už nedávají WOW dárky, ale praktické kousky jako mikrovlnka a tak :D ke svým narozeninám očekávám topinkovač :D )
Odpoledne jsme zamířili na narozeninový výlet - kam jinam než do ZOO! Ale řeknu vám, že jestli si chcete návštěvu zvířecího parku skutečně užít, doporučuju tam zamířit v průběhu týdne v pozdnějších hodinách - lidí je tam málo a zvířátka si tak pořádně prohlídnete. A hlavně uvidíte, jak spí mravenečníci♥ ňuňuňuňu. To je pohled k uňuňání :D


Za dobré chování mi utrhl kytku :D sousedi měli radost
Když je venku asi tak 40 stupňů a vy procházíte kolem ledového baru♥


Taky jsme se vydali do minizoo v Chuchelském ráji. Oba totiž zbožňujeme mývalky a jednou máme v plánu si takového mývala severního pořídit místo dítěte♥No a co jsem nosila, když bylo teplo? 
Občas není čas fotit outfit, proto se třeba v rychlosti cvaknu/nechám cvaknout doma:) Focení oblečků má ale hroznou výhodu - jsem ženská, takže 80% času, když mám někam jít, sedím u skříně a brečím, že nemám co na sebe :D (doma mi říkají, že jsem jeblá, Lukáš mi začne počítat ramínka ve skříni, které jsou všechny nacpané k prasknutí, prohlížet si moje šuplíky plné triček a kalhot, a nakonec to shrne slovy, že mě fakt lituje, že to mám těžký..a pak si začne prohlížet moji sbírku kabelek a nakonec nakoukne do krabice a botníku plného mých bot :D..ale i tak mám neustále pocit, že nemám co na sebe a že pořád nosím to stejné!)

Kalhoty - Stradivarius, tričko - F&F, choker - ebay

kraťasy - Orsay, košile - New Yorker, kabelka - H&M

kraťasy + vesta - Lidl (Esmara), tričko - New Yorker, kabelka - F&F

top - Lindex, boty - Lemar, kabelka - C&A, kalhoty - Stradivarius

Kalhoty - Takko, tričko - F&F, kabelka - Aliexpress

Tílko - Lidl (Esmara), boty - 2Z2L, kabelka - Ali
šaty - H&M, boty - Lemar, náhrdelník - Primark


Ptali jste se mě, odkud mám tyto proužkované boty. Jsou z místního butiku v Itálii.

Nový a nejvíc boží obal na mobil z Ali♥

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Přidávám se do klubu věčně poletujícího člověka, který neumí chvíli někde v poklidu stát :-D. S věčně prázdnou skříní to mám jak by smet!

  OdpovědětVymazat
 2. Oslavička pro přítele roztomilá! :D Outfity jsou moc hezké, nejvíce se mi líbí černé kratasky + bílé tričko s vestičkou :))

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovědětVymazat
 3. Taky nemám nikdy co na sebe:-D a vůbec mi nevadí, že je skříň narvaná až k prasknutí xD Outfity super, nejvíc se mi na tobě líbí takový ten lehce elegantní, černé kraťase, bílá vestička.:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat