Jak jsem si udělala léto uprostřed zimy

By 14:22 , , ,

Přeji krásnou středu!
Včera jsem opustila na pár dnů Prahu a teď mám na programu nějaké pracovní akcičky a hlavně pak schůzky s kámoškami z domoviny! Trocha toho holčičího tlachání, kafíček a slepičení ještě nikoho nezabila, že jo :D Člověk si trochu odpočine, než se zase vrátí do víru velkoměsta a pracovních akcí!
Co mě ale nebaví, je cestování. Zvlášť když Praha - Havířov je od sebe cca 400 km. Asi bych potřebovala teleport, abych nemusela pořád postávat v těch šílených kolonách na D1. Třeba se ale jednoho dne poučím a začnu jezdit domů/do Prahy v noci nebo ráno, abych nechytla špičku :D Ale nevím nevím :D Pro mou obhajobu - včera jsem skutečně chtěla vyjet kolem poledne, ale pak mi zazvonil telefon, pracovní nabídka, a tak jsem přes půlku Prahy jela na školení. Ano, ztratila jsem se a ani GPS mě nedokázala zachránit :D Jezdila jsem pořád dokola a hledala odbočku doprava, kterou jsem za nic na světě nemohla najít...až napotřetí :D A tak jsem vzdálenost 15km jela 45minut :D Já ty Pražáky vážně obdivuju! Nechápu, jak se někdo v Praze dokáže vyznat a trefit autem včas tam, kam má :)

Košile + kraťasy + baleríny - F&F, choker - ebay, kabelka - Humanic


Dneska tu pro vás mám zase jeden outfit - trošku starší. Ještě z dob, kdy se jaro rozhodlo odejít a my jsme si květnové dny užívali v kabátě. Jednoho dne jsem si ale řekla, že toho mám dost. Vytáhla jsem kraťasy, košili a odhodila bundu. Měla jsem chuť experimentovat a vyzkoušet po té nekonečné zimě něco jiného. V koši s čistým prádlem jsem objevila tuto mamčinou košili, kterou stejně nenosí a já přesně něco takového už dlouho sháním. Doladila jsem k ní černé kraťasy z F&F s vysokým pasem. Na krk si dala tehdy nově koupený choker (prostě tkaničku :D ) a líčení ladila do nude odstínu.

A ano, mám nohy samou modřinu - jsem prostě velice šikovný tvor. Na modřiny trpím celý život  a mám jich plné hnáty :D Občas se mě lidi ptají, zda mě někdo nemlátí - nene, já se mlátím sama :D tam se bouchnu o konferák, tam na mě něco spadne...)
You Might Also Like

4 komentářů

 1. Marně jsem na tich nohách hledala modřiny! Asi jsem slepá a nebo nejsou vidět tolik, jak je vidíš ty, když o nich víš :D
  A taky nechápu, jak můžou Pražáci jezdit autem včas, když je Praha pořád ucpaná...

  eLblog

  OdpovědětVymazat
 2. Outfit je moc hezký, ale nejkrásnější jsou ty vlasy! :D Joo ,,pražáky" ty taky obdivuju :D

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlasy? Fakt? Tak to moc děkuji. Potřebovaly by spie ale dobarvit😊

   Vymazat
 3. krásny outfit, takýto štýl mám rada :)

  OdpovědětVymazat