Outfit 11.3 - A zase ta khaki

By 17:05 , , , , ,

Krásnou tropickou neděli!


Dneska to vezmeme letem světem, protože přiznávám, že v poslední době nic nestíhám. Do postele se dostávám kolem půl 4 a mám energie asi tolik jako kuře na grilu. Ale věřím, že se to brzo zlepší a budu mít čas na takové ty normální věci - jako třeba se vyspat, najíst i něčeho jiného než bonbonů a chipsů nebo toho, co mi kdo uvaří :D (ale výhodu to má - i přes to, že žeru jenom prasárny, mám dole 4kg! a to se počítá, miláčku... jen se obávám, že za týden normální životosprávy budou zpátky :D ) 

V noťasu se mi hromadí spousty fotek, ale na jejich třídění a úpravu si jednou budu muset zarezervovat celý den :D  Na jedny jsem si ale čas našla - někdy mezi chroupáním oběda a trháním obočí :D a tak je tu přidávám...

Na léto/jaro jsem si koupila nové kalhoty - schválně o 2 velikosti větší, ať jsou extra pohodlné a volné. Když jsem je teda celá potěšená donesla domů, tak nějak jsem zjistila, že celý můj šatník obsahuje pouze bílou, černou, šedou a khaki barvu :D Jediné, co mám i v jiných barvách jsou kabelky :D Proto jsem se rozhodla, že až příště zavítám do obchodu, pokusím se si odnést taky něco v nějaké letní barvě :D I když nevím, jestli nějaké další barvy existují a jestli mi i sluší :D Ale zkusím to třeba se žlutou!
Novinkou jsou i tyto kožené espadrilky, které mi dala mamka a já je miluju. Na fotkách to asi nejde vidět, ale jsou bílé se zlatými odlesky....(a ano, i ony se přidaly k tradici a pořádně mi odřely paty :D ) ostatně jako úplně všechny boty :D
Kalhoty - F&F, kabelka + svetr - H&M, tílko - New Yorker, espadrilky - Maciejka, šperk - Ebay


You Might Also Like

2 komentářů

  1. Wow! Super outfit a pritom taký pohodlný :)

    OdpovědětVymazat
  2. Moc pěkný outfit. Přesně takový styl miluji, pěkně pohodlné a jednoduché :) A kalhoty jsou bomba, dojdu se na ně podívat a pořídit si jedny :)

    OdpovědětVymazat