Vánoční Giveaway - skončeno! Vyhlášeno :)

By 15:49 ,

Už máte nakoupené vánoční dárky? ANO? Tak teď nastal čas nadělit taky něco sobě :)

Vánoce se blíží šílenou rychlostí, a tak jsme se ve spolupráci se značkou Astrid dohodli, že Vám taky něco nadělíme:)A co můžete vyhrát? Tento balíček tří kosmetických produktů od značky Astrid. 
Hřejivá masážní emulze - protože po Vánocích nás všechny čeká divoké shazování vánočních kil a sportování, takže masážní emulze se může hodit až budeme umírat v tom fitku a plnit si novoroční předsevzetí!  
Ochranný krém na ruce - mráz má na ruce opravdu děsivý vliv (a to umývání nádobí, které nás čeká po snězení všeho toho cukroví, bramborového salátu a dalších mňamek, si taky žádá daň), proto není na škodu mít ve své kabelce krém, který všechny ty hrůzy zachrání! 

A třetí věcičkou, která by se vám mohla hodit, je hydratační tělové mléko - co si budeme povídat, až nastane Štědrý den a my budeme chtít vyskočit z toho obrovského dárku s mašlí (který dostane náš přítel), bylo by fajn nebýt šupinatí jako kapr, ale naopak mít hezky hydratovanou pokožku :)

Kromě kosmetiky z Astridu dostanete i menší dáreček ode mě, ale o co půjde, neprozradím :)

A abyste mi věřily, že tyto produkty opravdu stojí za to, koukněte na RECENZI.

Jaká jsou pravidla?
 • Stačí sledovat můj blog na FACEBOOKU (klik - napravo je lištička)
 • Stát se mým "Pravidelným čtenářem" na blogu (dole je lištička) ANEBO mě sledovat na instagramu (ScaryKejT)
 • Dále mi pak napiště, jaký byl nejšílenější/nejoriginálnější dárek, který jste kdy dostali/dali! A proč :)
Nejoriginálější/nejvtipnější odpověď vyberu ve středu 21.12., aby balíček stihl přijít do Vánoc :)
Hodně štěstí!
You Might Also Like

5 komentářů

 1. Pěkná soutěž, ráda se zapojíma a můj nejvtipnější dárek? Byly 2. První, když jsem byla menší a děsně mě nebavilo mýt nádobí, vymyslel táta dárek. Vzal velikánskou krabici a řekl, že v tom je myčka na nádobí. Bohužel po otevření byla krabice plá Jaru, houbiček, rukavic a utěrek se vzkazem, pro příjemné mytí 😂😂 A druhý dárek jsem dostala tažné lano do auta a reflexní vestu...táta to okomentoval "pro všechny případy". No a jako na potvoru jsem to lano hned následující týden využila 😂

  OdpovědětVymazat
 2. Ja jsem dostala k Vanocum od rodicu odpadkovy koš, tezko rict, co mi tim chteli rodice naznacit. #jsembordelar? Fb, Instagram eva richterová

  OdpovědětVymazat
 3. Sleduji úplně všude:). fb: somethingbykatep; instagram: somethingbykate
  Můj ex přítel pracoval těsně až do Vánoc a jelikož dělal celý dny, nestíhal nic kupovat. Vlastně jsem ani s ničím nepočítala. Na Vánoce přijel a překvapil mě, nejen malým balíčkem, ale hlavně obrovskou Milkou, která mě zaujala nevíce, tu jsem na Vánoce ještě nikdy nedostala :)Byla jsem šťastná:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 4. :D nevím jestli je to nejšílenější nebo neoriginálnější, ale když vám váš první přítel koupí k Vánocům červený plyšový pouta a nutí vás je rozbalit před celou rodinou (rodiče, mladší ségra, babička s dědou atd) a všem názorně ukázat..byla jsem červenější než ten plyš, vážně :D

  OdpovědětVymazat
 5. hezký den,
  no, asi nejoriginálnější bylo, když si pod stromeček lehl náš kocour, převrátil se na záda a tvářil se opravdu slavnostně :D (mimochodem, kocour má 6 kilo) - jen se potom odmítal pohnout a na další dárky nebylo místo.
  Přeji všem krásné Vánoce :)
  GFC: Červenková Barbora@seznam.cz
  email: cervenkova.barbora
  Facebook - Barbora Francová

  OdpovědětVymazat