Photodiary 3.2 - Wish you a merry Xmas!

By 13:37

Vánoce se blíží, a tak bych Vám chtěla popřát, ať si je co nejvíce užijete! 

Nezapomeňte, že dárky nosí Ježíšek, tak se na poslední chvíli nehoňte po nákupácích a raději si užijte vánoční atmosféru (to říkal můj šéf - pěkná blbost :D Vzhledem k tomu, že mám pro ostatní dárků plnou skříň, tak bych si taky nějaké přála..a spoléhat na Ježíška je jako čekání na Godota! Silně ho podezřívám, že svou práci nevykonává tak jak já. Jinak si nedokážu vysvětlit, proč posledních 18let musím dělat tuto práci za něj!


Pokud stále nemáte napečeno jako já, protože nestíháte, tak už na to kašlete a raději si kupte v Lidlu makronky :D nebo gumové bonbony na váhu nebo si prostě jen počkejte až přijede babička s krabicí plnou lineckého, včelích úlků a ořechů...
Pokud nestíháte úklid - doporučuju vytáhnout všechny dárky ze skříně, zabalit je a do skříně naházet všechno to, co se po vašem pokoji povaluje. UKLIZENO!...anebo si kupte medvídka mývala. Ten za vás uklidí i to, co nechcete! Třeba baterky z ovládače k televizi...

A pokud je vám smutno, nezapomeňte, že všechny chmury vyléčí punč a pořádná dávka bramborového salátu! Sama jsem se zásobila dvěma dvoulitrovýma petkama svařáku a jak je mi krásně!

Veselé Vánoce a hlavně buďte šťastní! Nedrže dietky, neřešte kalorie (ono to za vás vyřeší novoroční předsevzetí), neřešte, zda máte všechno perfektně uklizeno, nachystáno a připraveno. Ono se totiž klidně může stát, že i když budete dokonale připraveni, s cukrovím v krabici nachystaným na terase, přijde sousedovic kočka, na krabici si lehne a pustí do ni tisíce chlupů. Nebo na čistě umyté okno vám kákne pták či na vydrhnutou podlahu se vylije víno s názvem "svařák", které je jak žiravina - z oblečení ani z nábytku prostě nejde dolů!
You Might Also Like

4 komentářů

 1. Ten vianočný "outfit" je nesmierne podarený! :D
  Prajem krásne sviatky ♥

  OdpovědětVymazat
 2. krásne fotografie :) prajem aj tebe štastné a veselé Vianoce :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 3. Jej, přesně tento úklid jsem dnes praktikovala :D
  krásný fotky a článek mne pobavil, užívej si Vánoce :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
 4. Jsi krásná! Přeji ti ty nejkrásnější Vánoce :)

  Vánoční nezbytnosti

  OdpovědětVymazat