Clip in vlasy Locahair [Recenze]

By 19:17 , ,

Krásný středeční večer! :)
Když mi bylo nabídnuta spolupráce se značkou Locahair, neváhala jsem. Clip in se mi na ostatních slečnách vždycky hrozně líbily, ale nikdy jsem se neodhodlala si je pořídit. Co když mi nebudou slušet? Co když mi to bude vadit? Neodhadnu odstín? Nebudu si to umět nasadit? Která značka je nejlepší? 

Klikněte pro zvětšení fotky
Na spolupráci jsem nakonec kývla, vlasy si objednala v délce 45cm 140g (délka jenom o kousek delší než moje). Představu jsem měla takovou, že nechci moc prodlužovat, protože by to vypadalo nepřirozeně, navíc vím, jak jsou dlouhé vlasy nepraktické hlavně v zimě, kdy se neustále zasekávají do zipů, uší od kabelky, do šály... hlavním záměrem bylo hlavně zvětšit hustotu!
Co se týče odstínu, nakonec jsem sáhla po tmavě hnědé. Svoji zrzavou mám podbarvenou na tmavě hnědo, a kdybych volila něco světlejšího, asi by to vypadalo pěkně blbě. I když nepopírám, že ta měděná mě taky dostala! A bylo to těžké rozhodování.


Balíček jsem objednala a hned do 2 dnů jsem ho běžela vyzvednout na poštu! Za což dávám plusové body. Nesnáším čekání :D


Pruhů je celkem 7 (15 sponek):
3 pruhy (se 3 sponkami) šířka od 15 do 20 cm,
2 pruhy (se 2 sponkami) šířka kolem 10 cm,
2 pruhy (s 1 sponkou) šířka kolem 5 cm

 
Ačkoliv jsem sáhla po té větší sadě s více pruhy, nakonec ve většině případů využívám jenom pruhy po třech a po dvou. Výjimečně sáhnu po jedné sponce. Jednosponka se totiž hůř k vlasům přichytne a pak trpím panickou hrůzou, že budu někde na veřejnosti, a vlasy mi odletí :D (což se nestane, ale co kdyby nááhodou!).

Moje vlasy

Clip in


Ze začátku mi trošku trvalo, než jsem se vlasy naučila nasazovat - je tam odepínací sponka! Vaše vlasy, na které sponku připínáte doporučím trošku natupírovat - lépe to pak drží! Pruh se dvěma/jednou sponkou doporučuji nasazovat na bok nebo do ofiny (patky). Nasazování je otázka pár minut - zvládám to, i když třeba vstávám o půl 5 do práce:) Vlasy se nosí příjemně, nebolí z nich hlava, nejsou těžké! Zvládala jsem s nimi i dvanáctky v práci a sundávala si je fakt až pozdě večer, než jsem šla spát.Pokud vlasy nosíte denně, měli byste je aspoň jednou za týden umýt - klasickým šamponem, kondicionérem a nechat uschnout. Vlasy pak narovnávám žehličkou (nepoužívám klasických 180°C - 200°C, ale snažím se to srazit na 140°C).
Co se týče žehlení nebo vlnění - doporučuju vlasy upravovat po připnutí. Jde to lépe!


You Might Also Like

11 komentářů

 1. Clip in vypadají přirozeně a sluší Ti to :) ale to i bez nich

  OdpovědětSmazat
 2. Clip in jsem dřív taky nosila, ale pak se celkem zníčily a další jsem neobjednávala, ale Tobě moc sluší, asi o nich zas začnu uvažovat :D
  One blondie life

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dekuji, Anet. Jsem z nich unesena. Je to úplně jiný pocit si pořad nemuset kontrolovat účes, ptz ty klipy vypadají pořad dobře ;)

   Smazat
 3. Jak je máš navlněné, tak to vypadá moc dobře!:)

  OdpovědětSmazat
 4. Já to mám obdobné, také mi to neroste, akorát objem mám teda hodně velký :D. Už jsem se párkrát po takových klipech dívala na netu a celkem se mi to líbilo:) a líbí se mi to i na tobě, opravdu to vypadá přirozeně a delší vlasy ti moc sluší.:) a hlavně ti to nekouká jak naši spolužačce ve škole, má ty klipy a asi si to neumí upravit tak aby to nešlo vidět... :)


  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 5. Fakt moc pěkný. Taky jsem si pořídila clip in. Je to super věc, pokud to nechcete mít na stálo. A ještě si objednám určitě něco dalšího z Vlasy k prodloužení.

  OdpovědětSmazat
 6. Ahoj, chci jsi koupit vlasy z locahair, nemáte stim někdo zkušenosti moc děkuji. Mimochodem Vám to na těch fotkách sluší:))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj :) Já jsem byla spokojená. Příčesy jsem nosila snad třičtvrtě roku a vyhovovaly mi. Sáhla jsem po délce podobné té moji - vypadá to pak mnohem přirozeněji, než když člověk prodlužuje délku. A přiznám se, že nikdo nic nepoznal (dokud mi nesáhl na hlavu - to totiž cítit jde). Na zkoušku jsou určitě dobré, a pokud ti prodlužko bude vyhovovat, můžeš pak vyzkoušet i nějaké dlouhodobější prodloužení :)

   Smazat