Instapost 2.2 Somewhere in my memory

By 10:20

Ahoj, červne (červe), vítám tě, léto!

Červen je konečně za námi a s ním opět rekapitulace měsíce, ve kterém se toho dělo tolik, že si to už ani nepamatuju! Díky bohu za instagram. Pro někoho možná hloupá sociální síť, co zabírá čas, pro mě však skvělý způsob, jak si zavzpomínat. Někdo fotí fotky, aby si je nikdy neprohlídl, já fotím fotky, protože tak hrozně ráda vzpomínám! Každou fotku mám spojenou s nějakým okamžikem...a je jedno, jestli se jedná o krajinky, jídla, domácí snídaně nebo fotky s přítelem... Všechno co vyfotím, má pro mě význam a symbolizuje to nějakou konkrétní chvíli, na kterou nechci zapomenout!

Na fotkách miluji jejich příběh a spojitost s daným životním okamžikem...
Proto tak hrozně ráda píšu i tyto insta a deníčkové články - mají pro mě neskutečný význam a vždycky, když je sepisuju, si můžu dát dohromady všechny svoje myšlenky! Často si je pročítám i zpětně a hrozně si to užívám :) Navíc mě velmi baví i ten můj životní vývoj - jak jsem žila před měsícem, jak před rokem a jak teď :)

Proto jak někdo vede svůj instagram jako reklamu na dokonalost (a bohužel i faleš), já se ho snažím skládat jako odraz svého života, který skutečně žiju:) Dřív jsem možná toužila po dokonalosti a milionu fotek jako z reklamy, ale toto smýšlení mě už dávno přešlo! Na kvalitu fotek si ještě stále potrpím, ale fotka musí ukazovat realitu!

 1// Je libo párty ananas? Asi jedna z mála party věcí v červnu...v červnu se totiž hlavně učilo, psalo a pracovalo:) Láska ke smoothie mi ale zůstala i tak. Nejlepší kombinace je jakákoliv s ananasem!


 2//První červen začal novým foťákem...který stále neumím nastavit, a když něco nejde podle mých představ, tak ho prostě vypnu a zapnu :D Možná je na čase začít studovat návod, ale myslím, že abych si skutečně něco takového přečetla, musela by nastat nějaká krize..třeba konec světa... Návody nečtu a připadám si za to hrozně rebelsky!

3// Koupit si nový foťák dva dny před zápočtem a týden před zkouškou, je opravdové peklo!
A tak jsem si za hodné chování a rychlé se naučení otázek, každý den nadělila půl hodiny focení :D  Ale pytlíky čipsů na oběd nejsou moc fotogenické, proto jsem raději fotila kytky... 4//A taky detaily..hromadu detailů...

 5//Pak jsem ale zkoušku udělala, úspěšně zakončila páťák...a to si zaslouží kafčo s mamkou...a dalších milion fotek :)

6//A taky nový a nejvíc nádherný polšťář na světě ♥

 7//Když jsme u těch novinek, tak jsem si taky pořídila tuto boží peněženku :) O které si můžete přečíst tady

8//Vzhledem k tomu, že naši odjeli na dovolenou do Francie, dostala jsem i pár suvenýrů z cest a motivátorů k dospsání diplomky...

9//Další motivace k dodělání diplomky...

10//Vzhledem k tomu, že jsem v polovině června zamířila do Benátek, i od tama jsem si dovezla pár nových "nezbytností", které sice nepotřebuju, ale who cares, že jo :) Řasenku používám denně, jedovatou rtěnku miluju a laky na nehty mají božské barvy...


11//A taky nesmím zapomenout na to, jak mě můj nejmilovanější muž vyvezl na víkend do Benátek♥ Asi nemusím podotýkat, že to bylo to nejromantičtější gesto na světě, že ne! Teď mi nezbývá, než si prohlížet fotky a vzpomínat...i když vlastně vzpomínat nemusím - ta nejdokonaleší část Benátek totiž odjela se mnou do ČR - ON♥ Takže mám Benátky vlastně pořád... (ne, italskou domácnost nemáme - jen někdy :D ). O víkendu si můžete přečíst tady


12//O víkendu v Benátkách slavil Luk narozeniny, a vzhledem k tomu, že jsem to s ním nemohla dostatečně oslavit ten den, nachystala jsem mu menší oslavičku o pár dnů později... k obědu se podával krokodýl :) (a kuřecí tortilky)

13//Naši odjeli na dovolenou, myši si udělaly diskošku ..a vyzkoušeli si, jaké to je spolu "bydlet" jako manželé :D Celý barák pro sebe, šampaňo, jahody, dorty na snídani, sledování filmů na velké televizi, večírek v bazénu...prostě všechno to, co si v mém studenstkém bytě neužijeme (a taky rozbitou pračku, urvané dveře na terasu, vyrvanou hadici ze stěny  a nefungující proud:D :D )

14//Taky nesmím zapomenout, že jsme si udělali další výlet do další ZOO :D V životě jsem nepotkala člověka, který by byl na zvířata stejně zatížený jako já...pak jsem potkala Luka - takové malé zvířátko, které miluje zvířátka..


15//Když jsme u těch zvířátek, tak na vědomí se dává, že jedno velké zvířátko v září nafotilo univerzitní kolekci oblečení a fotky jsou konečně venku! Juch! Už pro vás připravuju článek!

16//Taky nesmím zapomenout, že jsem konečně dopsala diplomku, vytiskla diplomku a odevzdala diplomku. Teď ať se děje vůle boží! Držte mi palce!

17//Odevzdání diplomky a ukončení páťáku si zaslouží pořádnou oslavu...a tak jsme se sešly s moji milovanou Lucinkou a daly si něco velice zdravého na snídani :D Ale co už! Luca dala státnice, já ukončila páťák - to chce oslavu!

18//Sepisuju petici o návrat Luci do české blogové sféry! Hrozně mi její blog chybí:(

19// Taky jsem vyzkoušela svoji první chia kaši...ehm..kdybych si do misky vysypala kilo cukru, chutnalo by to stejně :( Takže za mě tato kaše ze sáčku určitě NE!

20//V práci se grilovaly klobásy, a tak jsem si pak doma ugrilovala cuketu..

21//A odvalila se k bazénu, kde jsem chytala bronz..Ehm...bezúspěšně! ještě stále vypadám jak albín a jediná opálená část mého těla jsou ramena! Takže pokud mě nespasí červencové počasí, tak i letos budu nosit ten nejsvětlejší makeup i v létě :D

22//...tak....a na závěr jedna ťuťuňuňu...jeden z důvodů, proč každé ráno vylézt z postele (nikdy totiž nevíte, čím novým se mu zas povede vás potěšit/vytočit) ♥

You Might Also Like

7 komentářů

 1. To jsou tak krásné fotky! :) A zážitky s nimi spojené taky ♥

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Tvoje motivace k dopsání diplomky mi něco silně připomínají :D :D :D

  Zrzavá katastrofa

  OdpovědětVymazat
 3. Mám ráda tyhle články s random fotkama, člověk si pak udělá hezký obrázek o předešlých dnech! :) A evidentně si se absolutně nenudila! :)
  www.lifestylebirdie.com

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluju k dopsání diplomky a k ukončení páťáku :-*
  Skvělý fotky plný super slov :)

  OdpovědětVymazat