Photodiary 1.2 Just one night with Vojta Dyk

By 11:40

Ahoj ahoj!

Opět se poslušně hlásím o slovo. A ráda bych vám připomněla, že na blogu stále probíhá GiveAway o sérum na řasy Realash >>ZDE! Tak se nezapomeňte přihlásit!

Za minulý týden se událo tolik věcí, že vůbec nevím, o čem psát jako první. Jedno je však jisté - už nejsem holt nejmladší, takže ty celotýdenní akce, nevyspání a zážitky vyústily v celopondělní dospávání, kdy jsem byla tak polomrtvá, že se mi ani nechtělo sahat na noční stolek pro mobil, abych zkontrolovala, co nového ve světě všech těch internetů, které bych zakázala! (a to už je sakra co říct). 

Pondělí se neslo ve znamení významných setkání s mými nejdražšími - Ufonkem a Luci, "obrovské párty" s jednou láhví vína.
V úterý jsme byly s Veru fotit a poté jsem zamířila (pro změnu) zase do Ostravy na významné večerní setkání s významnou osobností -  Vojtou Dykem.
Středa se nesla v duchu tanečních a párty s Ufonkem a se Starou (zdravím na Filipíny a do Thajska!)
Ve čtvrtek jsem zažila něco, na co se jen tak nezapomíná, ale o tom zase příště:) Nemůžu vám přece všechno prozradit naráz, že jo:)
A co víkend? Muž, čipsy, kaktusy a Valentýn na pláži... (kdo sleduje můj instagram @scarykejt, asi už něco zaregistroval, kdo ne, během týdne se tu objeví článek, kde vám o akci napíšu víc:)
Když se řekne jméno Vojta Dyk, mnoho dívčích srdcí roztaje. Ještě donedávna to byl pro mě neskutečně přitažlivý muž (ty oči), kterého kdybych potkala, tak se zblázním. S rostoucím věkem a změnou vkusu mě to ale tak nějak přešlo...
Jenže když mi bylo nabídnuto, zda bych se nechtěla zúčastnit rozhovoru, který dělal pro rádio Kiss Morava, moc dlouho jsem nad tím dumat nemusela. Už jenom ta příležitost podívat se do Kissu pro mě byla úplně "Uááááá"...protože si ještě přesně pamatuju, jak jsme v sekundě na gymplu vždycky volali do rádiu a diktovali si písničky na přání pro celou sekundu B a hlavně pak kluky z poslední lavice u okna :D 


V úterý večer jsem si to nacupitala do studia a plná očekávání. Je hezký? Je vysoký? Je nafoukaný nebo normální? Je to elegán? Vyfotí se se mnou?


První pocity? Kluk jako každý jiný - teda až na ten hudební talent, soukromého fotografa a celý tým, který ho doprovázel - to povětšinou normální kluci nemívají :) Ještě že tak. I když nějaký ten soukromý fotograf by se vždycky hodil, že ano :)
Výška? Zas tak vysoký mi nepřišel, i když mi všichni ostatní tvrdí opak. Pro srovnání - mám 178cm + 7cm boty..však koukněte na fotku a posuďte sami.
Vzhled? Muž je to pěkný, což o to, ale v čepce a zachumlaného do kabátu jsem ho téměř nepoznala. Ale mladistvé klučičí rysy mu v obličeji zůstaly:)
Povaha? Těžko říct, kam ho zařadit! Je prostě svůj. Jiný. Jedinečný. Originál. Má svůj svět!

Jeden z úkolů, které Vojta od Monči dostal, bylo co nejrychleji přebalit dítě

Rozhovor prováděla moderátorka Monča, v rámci svého pravidelného pořadu Ring (středa 12:00)...a celkem dost jsem zírala, co všechno si o Vojtovi pozjišťovala, a jaké otázky a úkoly pro něj vymyslela. Přebalovaní dětí? Pojídaní vajíčka na hlasivky? Degustace vín? ...


Pokud bych měla celý večer zhodnotit, tak musím říct, že to pro mě byla opravdová událost. Zažila jsem, jak to chodí v rádiu, seznámila se s moderátory, které poslouchám už od dětství. A taky jsem potkala svoji "dětskou lásku" v teplákové soupravě - Vojtu. Takže šalala, píšu si do diáře, že mám za sebou další úžasnej zážitek a teď už jenom čekám, zda do rádia náhodou nepřijde i Ondra Brzobohatý nebo Ed Sheeran :D :D pak bych tam vtrhla i s transparentama a určitě bych si i poslintala tričko! :D
Dalším úkolem bylo uhodnout, co to je za víno

Dokonce jsme slyšeli i hymnu Baníku

Je vajíčko opravdu tak prospěšné pro hlasivky, jak se říká?
 Tak co, je mezi vámi někdo, kdo ten rozhovor v rádiu slyšel (minulá středa ve 12:00)? Jak na vás Vojta působí? 

You Might Also Like

8 komentářů

 1. pekný článok :) teším sa na ďalšie :)) vzájomné sledovanie? :)
  mimochodom robím taktiež giveaway o kabelku Michael Kors ak máš záujem zúčastni sa :) prajem veľa úspechov :)

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovědětVymazat
 2. Prima zážitky. Přiznám se, že jsem si z fotek myslela, že jsi o něco menší. Jsi vážně vysoká.

  OdpovědětVymazat
 3. Minulou středu a celý týden až do neděle jsem doma nebyla, takže neslyšela. Vojta Dyk nepatří zrovna mezi mé idoly ale určitě bych ho taky ráda viděla. Myslím že oproti jiným celebritám je Vojta Dyk vysoký. Nemyslela jsem že i ty jsi tak vysoká. Každopádně to muselo být zajímavý dostat se do Kissu.

  OdpovědětVymazat
 4. Sice Vojta nepatří mezi mé oblíbence, ale hlas má suprový, to musím uznat a takový setkání proč ne? :) Kdybych byla v tvé kůži asi bych byla taky šťastná jak blecha a hlavně ho vyfotila ze všech úhlů :-D a možná se pak chlubila všem kámoškám, koho jsem to nepotkala... xD.
  Mimochodem jsi fakt hooodně vysoká :-D bych do tebe vůbec neřekla podle fotek.

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. já ho miluju v Ženách v pokušení, tam je naprosto boží :)
  Jinak, co se výšky týče, mne zase tipují, že jsem vyšší a přitom jsem prcek.
  layering

  OdpovědětVymazat
 6. V 5. třídě jsem Vojtu strašně moc milovala :D Furt sem poslouchala Nightwork :D
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 7. super skúsenosť :)
  http://miskaholla.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat