Outfit 6.7 Autumn in my city!

By 13:24 , , , ,

Víte, že si ani nepamatuju, kdy naposled jsem seděla s horkým čajem u noťasu a projížděla svoje oblíbené blogy? Tipuju to tak na měsíc zpátky. Od té doby totiž žiju ve světě shonu, zmatku, únavy, učení, ale taky neuvěřitelných zážitků :) Zkrátka a dobře, poslední dobou na nic nebyl čas. A tak si teď celkem užívám, že jen tak sedím, čučím, pročítám blogy, píšu článek...a těším se na Vánoce:)

Když se tak nad tím zamýšlím, letos je to vlastně poprvé, co jsem se nechala unést takovou tou vánoční atmosférou a nebrblala nad tím, jak je to hrozně otravný, když člověk musí poslouchat vánoční písničky, mrznout ve městě u stánku s punčem, jak mě nebaví nakupování dárků, a co teprve ty otravné romantické komedie v televizi. Letos jsem si toto všechno náramně užívala a vesele povrkávala po boku drahouše.

Kalhoty - F&F, svetr - Takko, tílko + slip on - New Yorker, Kabelka + klobouk - C&A, love - Takko A abych si dokázala, že i můj život spadá do (romantického) vánočního kýče, sepsala jsem si seznam toho, co člověk musí během vánočního období prožít, aby mohl být zařazen do kategorie pravý "vánoční nadšenec":)
 
SPLNĚNO: 
 • kouknout na rozsvícení stromu na náměstí, 
 • dostat pusu mezi poletujícími sněhovými vločkami, 
 • zažít ubrečenou romantickou scénu, 
 • nakupovat vánočních dárky aspoň tak desetkrát, 
 • vánoční výlet na romantické místo s chlapákem, 
 • opít se punčem na náměstí, polít se punčem, poblít se z punče :D
 • zkouknout Lásku Nebeskou, 
 • nervit ze zkoušek po boku chlapáka, kterého se to netýká, ale i tak je ta největší podpora,
 • minimálně jednou vybrakovat účet, a pak brečet, že i rohlíky jsou drahé (ale ta radost, kterou člověku uděláte, když mu dáte tolik dárků, je k nezaplacené), 
 • Udělat domácí likér z rumu a salka, ale vynechat ten rum :D 
 • koupit si minimálně jednu věc s vánoční tématikou (ponožky, kalhotky, papučky...).
MUSÍM SPLNIT: 
 • nosit tu podivnou věc s vánoční tématikou :D 
 • ztrapnit se u nějakého zimního sportu, 
 • oslavit vánoce po boku chlapáka, 
 • podívat se na Sám doma, 
 • probudit se v objetí na štedrej den (a venku sněží! (to, že je to nechutná břečka, která komplikuje dopravu, klouže, ničí účes a je pěkně otravná, je vedlejší - přece romantika!), 
 • opít se na vánoční párty, polít se na vánoční párty, NEpoblít se na vánoční párty!
 • přejíst se bramborového salátu a brečet, že vaše boky jsou fakt jako skřin:) (to samé opakovat při každém přídavku a milionté lžičce "na ochutnání")
 • Upéct aspoň jednu věc s vánočním motivem
No nic, pomalu se odebírám od noťasu a jdu se šlechtit na splnění posledních "odrážek" ze svého vánočního seznamu:))
  
A co vy a vaše vánoční nálada?:)))


Fotky jsou víc jak měsíc staré, ale stále nebyl čas a možnost je sem přidat:) Tak je tu aspoň házím jako příjemnou vzpomínku na podzim:) Moc za ně děkuju Lucince ♥
Svetr i kalhoty jsou novinka (no, teď už ne, ke kalhotům jsem už totiž přirostla) a co se týče slip-onů, hrozně těžce nesu, že už není počasí natolik teplé, abych je zase mohla nosit. Ze všech méně teplých věcí mi chybí asi nejvíce.Jinak bych Vám, moji drazí čtenáři, chtěla popřát krásné Vánoce. At jsou veselé, vtipné, humorné, legrační, pohodové a hlavně hodně tučné! Vzhledem k tomu, že od nového roku si všichni budeme dávat předsevzetí typu "Omezím to pití", "Budu víc šetřit a nebudu utrácet za blbosti", "Zhubnu na svoji vysněnou váhu", "Budu se víc učit", "Pravidelně si budu měnit ponožky", je třeba si teď těch pár dnů pořádně užít! (protože aspoň tak první týden v lednu se budeme trošku omezovat, ale pak to poleví a předsevzetí upadnou v zapomnění:D)

You Might Also Like

8 komentářů

 1. no a kde mas odrazku - po pul roce se videt s terezou? hm? :)

  OdpovědětVymazat
 2. Taky se chystám přejíst se bramborového salátu :DD Krásné fotky, moc ti to sluší :) přeju krásné Vánoce! :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Denisse, přeju krásný nový rok:)

   Vymazat
 3. Letos si kupodivu Vánoce užívám též i když to venku zrovna vánočně nevypadá. Ztrapnit se u zimního sportu letos asi nehrozí... Jinak už mám vše připraveno, zabaleno už jenom zbývá čekat..
  Noo to omezování se v jídle bych také měla začít, když ono je to tak těžké.. Krásné a velselé Vánoce, moc ti to sluší.

  OdpovědětVymazat
 4. Fotky u Okresního soudu? Jak poetické :D Všude vidím §§ :D :D

  OdpovědětVymazat
 5. Ten seznam je boží!:D já to mám letos teda bohužel naopak, vždycky jindy jsem totální Vánoční nadšenec a letos mě to teda nějak nedostihlo, žádný sníh, samá škola a v televizi skoro žádný fakt dobrý pohádky..no hrůza :D Aspoň to cukroví a domácí vaječňák ze salka stojí za to :) A samozřejmě rodina, ta je nade vše :) Krásný Vánoce slečno instatní <3

  OdpovědětVymazat
 6. Pěkný outfit a článek jako vždy je super, s tím splněno a nesplněno jsem to měla/mám podobně, tedy ne ve všem :D a na Sám doma koukám pomalu už od léta, ten film můžu pořád :3.

  Hezké Vánoce

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat