Photodiary 0.7 This is Halloween! Pumpkins scream in the dead of night

By 10:36 , , , , ,

Děsivého Halloweena!

Upozornění: Tento článek obsahuje děsivé fotografie (ať už kvalitou, provedením nebo maskama) :)

(Vím, že kvalita fotek i to, jak jsou foceny, není zrovna ideální, ale jedná se o deníčkový článek ze života, a já se teda nepohybuju ve světě plném kvalitních fotografů a zrcadlovek :)


Miluju kostýmy! Hrozně mě baví se převlékat za někoho jiného, vytvářet si nějaký netypický makeup, vymýšlet oblečení. Proto si vždycky neskutečně užívám, když se v rámci školy organizuje ples na nějaké kostýmové téma nebo když se koná kostýmová akce. Jednou z mých nejoblíbenějších událostí je i Halloween, a proto jsme se s Ufonkem rozhodly, že zas pro jednou vytáhneme klasické párty líčení a zajdeme vyvětrat bůčky do klubu :)


Zatímco Ufon měl zcela jasno, za co půjde, já stále dumala. Chtěla jsem si s líčením vyhrát, proto jsem různé makeup nápady zkoušela už týden dopředu :)
V tomto příspěvku vám ukážu, co všechno jsem se rozhodla vyzkoušet, a jaký byl nakonec náš finální vzhled!

Jako první líčení jsem zvolila tento kočičí look a nějak jsem doufala, že budu působit děsivě. Poté, co jsem o půlnoci číhala na chodbě ve tmě, a snažila se pár spolubydlících vyděsit zabalená v županu, jsem si akorát tak poslechla, jak jsem hrozně roztomilá. Okay, tak takto by to nešlo :(


Podruhé jsem se rozhodla ukázat svoji dvojí tvář. Což už teda trochu děsivé bylo, ale zase prý nic extra. Nejprve jsem volila půlxicht v normálním provedení a půlxicht v bubák verzi. To se mi ale přestalo líbit hned, jakmile jsem se dolíčila, takže to chtělo změnu. Nevím, čím to bylo, asi tím, že jsem místo zesvětlování obličeje zvolila jeho tmavější a umělejší provedení (zombík se nám spálil na solárku). O zesvětlení jsem se taky snažila, ale upřímně si řekněme, že bez klasické běloby to nejde - zkuste si dokreslovat celý obličej pomocí bílých očních stínů - to dřív umřete vyčerpáním, než to úspěšně dotáhnete do konce)

Dalším provedením byl tedy dvojitý bubák :D 
Veškeré líčení jsem zvládla pomocí moje základní makeupové výbavičky. Na jizvy a rty jsem použila voděodolné linky & linky ve fixu od Essence, na oči černé stíny z paletky Iconic 2 od MUR, červené stíny jsou z paletky ELF a obličej jsem se snažila vybělit pomocí Essence sypkého matujícího pudru a Dermacol pudru s texturou krajky v nejsvětlejším odstínu.


Nakonec jsem se ale rozhodla, že si přece jenom nějaké to Halloweenské náčiní pořídím, a tak jsem sáhla po bělobě a umělé krvi, kterou jsem otestovala prvně na kámošovi - upřímně..kdyby mi tak přišel do tanečních, asi bych se ho trochu bála. Ale naštěstí se v noci stihl odlíčit, a tak jediná děsivá věc byly nakonec jen naše taneční výkony :D


Marťa se rozhodla jít za zombíka. Nemůžu si pomoct, ale byla jsem z jejího kostýmu naprosto unešená. Hrozně ji to seklo :) Jenom z těch jejích ručiček mi bylo lehce nevolno (už od odpoledne, kdy si to zkoušela nanečisto a mně tu naskakovala husina).


A jak jsem se nakonec nalíčila já? Před dvěma lety jsem dostala fialové nalepovací řasy, které jsem ještě nikdy na očích neměla, a tak jsem se rozhodla, že je na čase je využít. Kupovala jsem je na E-shopu ELF a musím říct, že držely jedna báseň. Nalepila jsem je hned napoprvé a nebyl s nima sebemenší problém. Fialové oči jsem ozvláštnila žlutým obočím a nakonec ze sebe udělala mrtvou gejšu (zlé jazyky včetně mě tvrdí, že prý mrtvou japonskou pornohvězdu :D)


No, řeknu vám, že když tři takto zmalovaní exoti vyrazí do hospody s jinak normálními návštěvníky, budí to mezi lidmi celkem rozruch. A nějak vůbec nechápu proč...vždyt jsme tak přirození :)
O přestávce na lekci latinskoamerických tanců :D :D


Mohla bych vám taky vyprávět o párty, ale o tu tady vlastně vůbec nešlo. Ta byla už jen vedlejší záležitost vedle té skvělé příležitosti ze sebe udělat zombíky. Pro zpestření vám pouze řeknu, že jsme tam trénovali tak divoké (čti profesionální a umělecké:) taneční kreace, že při jednom úklonu jsem chlapci vedle pošlapala záda, kopla nohou do hlavy a nakonec mi bota odletěla na druhý konec klubu, pro kterou odběhla Martinka, aby mi ji pak ladně nasadila jako princ Popelce střevíček. Haha. Být se mnou ve společnosti je asi trochu ostuda :D
A co vy a Halloween? Slavíte? Neslavíte?

You Might Also Like

14 komentářů

 1. To je mazec, jde z Vás strach :D Já ještě na Halloweenské párty nebo něčem podobném nebyla a ani jsem nikdy takhle nebyla namalovaná :D

  OdpovědětVymazat
 2. Super fotky a líčení je moc vydařené :)

  OdpovědětVymazat
 3. Super fotky a líčení je moc vydařené :)

  OdpovědětVymazat
 4. Teda, líčení je moc krásný, ale ve všem mi přijdeš hrozně roztomilá, vůbec ne strašidelná, to asi dělají ty vlasy :D :))
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Ach jo. Opravdu jsem se snažila :D Ale děkuji ;)

   Vymazat
 5. Jak už jsem psala na IG, Marťa vypadala uplně luxusně!

  OdpovědětVymazat
 6. Super fotka, nejvíc se mi líbí hned ta první :)

  Sweater Weather Tag

  OdpovědětVymazat
 7. Vám to teda sluší.. Nádhera! Nejvíce se mi líbí první ale každá je něčím originální. Hlavně že jsi si den skvěle užila :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Tak finální look je fajn, i když děsivý mi nepřijde =D, připomínáš mi tam postavu z Alenky v říši divů od Tima Burtona =)).
  A stát se navíc ještě ten večer i Popelkou, no co víc si můžeš přát? =P

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 9. haha inak super to je!! môj favorit hned prvá fotka :)

  http://miskaholla.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 10. Nejvíc se mi na tobě líbí ta kočka, ale i ostatní líčení se ti moc povedlo :)
  Já byla poprvé na halloween "party" v pondělí, pořádala to škola. Nakonec jsme šli do klubu a lidi také dost koukali :D
  Infinity of Colors

  OdpovědětVymazat