Letní turecký rychlopost aneb to je vedro, že by i mrtvý chcíp :D

By 13:22

Čauky mňauky!

Píšu rychlopost z Turecka:) 
Momentálně si tu hezky sedím na recepci hotelu a snažím se napojit se na fifinu :D
Upřímně řečeno..i spící šnek se pohybuje rychleji než turecký net :D Připojit se na stránky školy? Záležitost na celé dopoledne :)

A jak se tu mám? 
Je tu asi tak tisíc stupňů (takže se neustále zalívám jak zahrada a snažím se ochlazovat jazykem jak pes:D), milion lidí, hromada obchodů s oblečením a kabelkama a voda v moři má 32 stupňů, proto jsem častěji v bazénu - ten má jenom 31 :D (o stupeň větší osvěžení..a to se vyplatí!)
Poprvé v životě si taky užívám výhod all inclusive..a řeknu vám...je to jasné...domů přijedu jako vepřík :D Milion druhů zákusků ke každému jídlu + ještě speciální "zákusková sváča"...to nejde odmítnout!!

Včera jsem byla navštívit dávného kámoše:)) Rok jsme se neviděli, a teď jsme zjistili, že oba jedeme do Turecka ve stejnou dobu, na stejné místo, jenom on je v hotelu o 10km severněji :D tož toho se muselo využít! Přiopili jsme se míchanýma drinkama a já celý večer proležela v posteli a přemýšlela, komu co odkážu, pokud tu kocovinu nepřežiju :D

A co vy? Jedete ještě někam na dovolenou?:) Mějte se líbezně a užívejte si prázdnin!You Might Also Like

1 komentářů

  1. Jéé, úplně Ti to závidím, pěkně si tam užívej :) a budu se těšit na víc fotek z Turecka. Na fotce Vám to sluší. No kdybych měla all inclusive, tak bych se taky musela cpát od rána do večera :D
    http://veru-life.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat